حضور


برای دریافت باکیفیت تر تصویر یر روی آن کلیک کنید.

۸ نظر:

 1. سلام سال60 سر یک چنین کاریکاتوری شش ماه زندانی شدم. من یک ملا کشیده بودم که با داسی بزرگ جمعیتی را درو میکرد. مواظب خودت باش. هوای الان کشور هم دست کمی از سال 60 کردستان ندارد.

  پاسخحذف
 2. salam jenabe ganji movazebe khodetoon bashin.har chi mohit koochiktar bashe dardesare harfe hagh ham bishtare.age ejaze bedid mikham linketoon konam.

  پاسخحذف
 3. .

  به روز شد

  و از درد های بی سر و تهی شروع کرد که

  شبیه مسمط بود !

  و

  به کاریکاتورهای رونالد سیرل رسید .

  وقتی به چشم های بارت نگاه کرد ،

  فهمید غزل شعر نیست !!

  قصه هنوز تمام نشده بود

  با چهارپاره ای ...


  « دوربینت هنوز برعکس است

  برکه ات روی ماه افتاده

  آنقدر گریه کرده ای انگار

  که علی توی چاه افتاده ! »


  منتظر خوانش شماست .

  با احترام

  .

  پاسخحذف
 4. آنچه مي بايد گفته شود ما نمي توانيم بگوئيم تو تصويرش كن .بسيار زيبا بود وبه واقع مي توان گفت كاريكاتوريست ها سياست مداراني خنده رو وگستاخند

  پاسخحذف
 5. تکذیبیه!
  اخیرا بنده کامنتی رو تو وبلاگ دانشگاهیان سوق پست

  سومین همایش دانشگاهیان سوق آری یا نه؟

  با مضمونی تقریبا به این شکل:((چه بحثای مزخرف وبی ارزشی تو این وبلاگ مطرح میشه ...بگذریم.
  باتشکرازدست اندرکاران این همایش .......
  ....بنده باتوجه به تخصص وتجربه ای که درزمینه طراحی سایت دارم حاضرم سایت همایش رو باامکانات و...بدون هیچ چشم داشتی طراحی کنم.))
  متاسفانه طی اقدامی عجیب توسط مدیر این وبلاگ یا کسانی که رمزورود به پنل مدیریت وبلاگ رو دارن ومسلما آقای علی حسن کریمی سوق در این صورت بی اطلاع نیستندکامنت بنده ویرایش شده و به خانواده ی آقای (( سین میم))که از چهره های شاخص علمی سوق هستند توهین و..شده!
  بدین وسیه ضمن تکذیب خبر فرار ایشون به خارج از کشور و محکوم کردن حرکت تخریب ایشون و کارزشت و غیرحرفه ای مدیریت این وبلاگ جهت ویرایش کامنت بنده از آقای(( سین میم )) دلجویی و خواستار پیگیری و پافشاری ایشون جهت شکایت قانونی از مسببین این حرکات می باشم.
  وعاجزانه از همه ی کسانی که سواد،فرهنگ وجنبه ی فناوری اطلاعات و تکنولوژی را ندارند وفی المثال اینگونه با آبروی مردم وخانواده ی مذهبی آقای ((سین میم))که ازسادات محترم منطقه نیز می باشندبازی میکنندتقاضا می کنم به دنیای کثیف و متحجرانه خودشون برگردن و بیش از این این فضا را به لجن نکشند.

  میر حبیب نوری سوق
  29بهمن 1388
  noori.habib@yahoo.com

  پاسخحذف
 6. سلام
  مدیر محترم وبلاگ لطفا کامنتهایی که به اسم بنده است از وبلاگ حذف کنید.
  باتشکر

  پاسخحذف